Pozycjonowanie wizytówki Google - Wizytówka Google w TOP 3

Pozycjonownanie wizytówki Google

Pozycjonowanie wizytówki Google pozwoli Twojej firmie pozyskać klientów z rynku lokalnego. Dzięki temu znacząco zwiększysz swoje dochody. Pozycjonowanie lokalne dla Twojej firmy.

pozycjonowanie w mapach google

Oferujemy pozycjonowanie wizytówki Google

Pozycjonowanie w Mapach Google jest niezwykle istotne dla firm działających na rynku lokalnym. Codziennie setki milionów osób na całym świecie szukają produktów i usług, z których mogą skorzystać. Dlatego tak ważne stało się dla lokalnych firm pozycjonowanie w Google Maps. Dzięki naszej ofercie, firmy zwiększają swoją sprzedaż nawet kilkunastokrotnie, a ich wizytówki zajmują czołowe miejsca w wyszukiwarce Google.

Wybierając naszą ofertę otrzymujesz nie tylko usługę pozycjonowania wizytówki w Google, ale także opieki nad nią. Pozyskujemy dla niej nowe opinie oraz odpisujemy na nie. Optymalizujemy wizytówkę i dbamy, aby firma posiadała najlepszą renomę na rynku lokalnym.

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami poprzez uzupełnienie formularza kontaktowego lub dzwoniąc pod nr 725-24-12-89

Zamówienie

Kliknij "kup teraz" i zapłać za zamówienie, aby przejść do jego realizacji.

Realizacja

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów rozpoczynamy optymalizację wizytówki i przechodzimy do jej pozycjonowania

Raport z działań

Po skończonej realizacji prześlemy raport z przeprowadzonych działań

Cennik

Konfiguracja i optymalizacja wizytówki Google

Realizacja 3-20 dni

299 zł

/brutto

 • Założenie/przejęcie wizytówki

  W ramach pakietu oferujemy założenie nowej wizytówki lub przejęcie już utworzonej przez Google. Firma Google nie pobiera żadnych opłat za stworzenie wizytówki.
 • Analiza konkurencji

 • Optymalizacja wizytówki

  Uzupełnienie: lokalizacji, danych firmy (nazwy, adresu, obszar działalności, godziny pracy, nr telefonu, adres strony WWW), dodanie: kategorii, atrybutów, zdjęć, opisu firmy (od 200 do 750 znaków) oraz 5 produktów i/lub usług bez ich szczegółowych opisów. W przypadku chęci dodania więcej produktów i/lub usług oraz opisów prosimy o kontakt w celu indywiudalnej wyceny.
 • Raport po wykonanych działaniach

Pozycjonowanie i optymalizacja wizytówki Google

Okres pierwsze 30 dni

399 zł

/brutto

 • Założenie/przejęcie wizytówki

  W ramach pakietu oferujemy założenie nowej wizytówki lub przejęcie już utworzonej przez Google. Firma Google nie pobiera żadnych opłat za stworzenie wizytówki.
 • Analiza konkurencji

 • Optymalizacja wizytówki

  Uzupełnienie: lokalizacji, danych firmy (nazwy, adresu, obszar działalności, godziny pracy, nr telefonu, adres strony WWW), dodanie: kategorii, atrybutów, zdjęć, opisu firmy (od 200 do 750 znaków) oraz wszystkich produktów i/lub usług z ich szczegółowymi opisami.
 • Pozycjonowanie wizytówki

  Dokonanie analizy słów kluczowych, Ujednolicenie danych NAP, linkbuilding
 • Optymalizacja strony WWW

  Optymalizacja techniczna i merytoryczna strony internetowej.
 • Prowadzenie wizytówki

  Prowadzimy wizytówkę, odpisując na pozytywne i negatywne opinie klientów, a także dbamy o aktualizowanie wizytówki.
 • Rabat 10% na naszą ofertę opinii

 • Raport

 • Opcjonalnie strona WWW za 999 zł

Pozycjonowanie i prowadzenie wizytówki Google

Na okres 30 dni po optymalizacji wiztówki dla stałych klientów

250 zł

/brutto

 • Bez umowy - przedłużasz kiedy chcesz

 • Dalsza analiza działań konkurencji

 • Pozycjonowanie wizytówki

 • Prowadzenie wizytówki

  Prowadzimy wizytówkę, odpisując na pozytywne i negatywne opinie klientów, a także dbamy o aktualizowanie wizytówki.
 • Rabat 10% na naszą ofertę opinii

 • Opcjonalnie strona WWW za 999 zł

Pozycjonowanie wizytówki Google - oferta szczegółowa

 pozycjonowanie w mapach google

Co ma wpływ na pozycję wizytówki w mapach Google?

Na pozycję wizytówki w Google wpływa wiele czynników, podobnie jak w przypadku stron WWW. Według Google głównymi powodami, które mają wpływ na pozycjonowanie w mapach Google jest trafność, odległość oraz rozpoznawalność. Przez trafność należy rozumieć jak najlepsze dopasowanie do wpisywanego przez użytkownika zapytania. Dlatego tak bardzo ważna jest konfiguracja wizytówki i jej odpowiednia optymalizacja. Równie ważny jest czynnik „odległości”. Wpisując w wyszukiwarkę hasło „restauracja”, algorytm Google wyświetla wyniki w zależności od miejsca, z którego korzysta użytkownik. Będąc mieszkańcem Warszawy-Śródmieście otrzymamy restauracje, które znajdują się w tej lokalizacji. Ostatnim powodem, który ma wpływ na pozycjonowanie w Google Maps jest rozpoznawalność. Czynnik ten odnosi się w głównej mierze do popularności danej firmy w internecie. Wpływ na niego ma odpowiednia konfiguracja wizytówki, jej optymalizacja, informacja o firmie w katalogach firm, opinie klientów oraz strona internetowa firmy.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Wizytówkę, podobnie jak stronę internetową można pozycjonować, czyli uzyskać jak najwyższe miejsce w wyszukiwarce Google. Bardzo ważną kwestią jest uporządkowanie w internecie informacji o firmie. Dlatego pierwszą rzeczą, którą robimy pozycjonując wizytówkę w Mapach Google jest właśnie zgromadzenie informacji o firmie, które już istnieją. Dla przedsiębiorstw, które działają na rynku już od pewnego czasu ma to ogromne znaczenie. Inaczej sprawa wygląda z firmami, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Tutaj oferujemy w tej kwestii zbudowanie wizerunku przedsiębiorstwa.

Pozycjonowanie w Mapach Google dzieli się na dwie części: działania związane z pozycjonowaniem technicznym, oraz działania związane z częścią merytoryczną. Pozycjonowanie techniczne w Google Maps związane jest bezpośrednio z wizytówką, jej odpowiednim uzupełnieniem i zoptymalizowaniem. Natomiast kwestie merytoryczne odnoszą się do tekstów i zdjęć znajdujących się na stronie, czy opinii w wizytówce Google i innych miejscach. Pozycjonowanie Google Maps jest zatem połączeniem odpowiedniej konfiguracji, optymalizacji, linkbuildingiem i content marketingiem. Wszystkie te elementy prowadzą do uzyskania jak najwyższych miejsc wizytówki w wyszukiwarce Google.

Nasze działania mające wpływ na pozycjonowanie w Mapach Google

Optymalizacja wizytówki

Analiza słów kluczowych

Ujednolicanie danych w Internecie

Optymalizacja strony WWW

Pozycjonowanie lokalne strony WWW

Linkbuilding

Prowadzenie wizytówki

Pozyskiwanie opinii

Dzięki naszym działaniom Twoja wizytówka Google nie tylko zdobędzie czołowe miejsca w wyszukiwarce, ale także pomoże Twojej firmie na zwiększenie liczby klientów, którzy przełożą się na odpowiedni zysk.

Optymalizacja wizytówki Google Maps

Następnym krokiem w pozycjonowaniu w Google Maps jest optymalizacja wizytówki. Dzięki naszej optymalizacji możliwe jest przyciągnięcie większej liczby klientów, którzy szukają firmy po wpisanej przez siebie w wyszukiwarce Google frazie np. „meble kuchenne”.

W ramach optymalizacji wykonujemy:

 • Uzupełnienie lokalizacji - pozycjonowanie w Mapach Google to przede wszystkim odpowiednio ustawiona lokalizacja. Należy więc podać miejsce świadczonych usług, czy sprzedawanych produktów. Obszar może ograniczać się do danej dzielny, miasta, czy regionu.
 • Dodanie danych firmowych – w wizytówce uzupełniamy wszelkie dane firmowe, które Google wymaga tj. nazwę firmy, jej adres, godziny pracy, nr telefonu, czy adres strony WWW.
 • Dodanie opisu firmy – w wizytówce Google możliwe jest dodanie opisu firmy na 750 znaków. W opisie zawieramy najważniejsze usługi i produkty, które świadczy firma. Ma to istotny wpływ na pozycjonowanie w Mapach Google.
 • Dodanie daty otwarcia – opcjonalnie możemy dodać datę otwarcia danej firmy, nie jest to jednak warunek konieczny. Dla starszych firm, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku, podanie dany otwarcia stanowi dodatkowy atut.
 • Dodanie usług i produktów – dodajemy wszystkie usługi i produkty oferowane przez firmę. Warto dodać także zdjęcia usług/produktów i podać ich cenę.
 • Dodanie zdjęć – każda wizytówka wyróżnia się przede wszystkim zdjęciami. Polecamy zatem przygotowaniu co najmniej kilku zdjęć wysokiej jakości. Dobrze wykonane zdjęcia zachęcają potencjalnego klienta do kontaktu z firmą.
 • Uzupełnienie kategorii – jest to istotny element, który uzupełniamy w pierwszej kolejności po analizie słów kluczowych. Pozycjonowanie w Mapach Google oparte jest o frazy, które wpisuje użytkownik. Dlatego poprawny wybór kategorii usprawnia wyszukanie potencjalnemu klientowi właśnie Twojej wizytówki.
 • Dodanie atrybutów – ostatnim już elementem w optymalizacji i konfiguracji wizytówki jest uzupełnienie atrybutów. Chodzi tutaj o udogodnienia, których klient może spodziewać się w Twojej firmie np. płatność kartą, dostępne formy zajęć, kursów itp.
 • pozycjonowanie wizytówki google

  Prowadzenie wizytówki Google

  Pozycjonowanie w Mapach Google ma za zadanie przynieść firmie większą liczbę klientów. Jednakże nie można zapominać o codziennym prowadzeniu wizytówki. Oferujemy zatem w pakiecie również prowadzenie wizytówki. Zajmujemy się odpowiadaniem na pozytywne i negatywne komentarze, czy zgłaszaniem negatywnych opinii. Ponadto aktualizujemy dane o firmie, jej usługach i produktach, dodając ciekawe wpisy, które mają zachęcić klientów do skorzystania z usług lub dokonania zakupu

  Pozyskiwanie opinii Google

  Dla naszych klientów pozyskujemy także opinie do wizytówki Google i do innych miejsce w Internecie. Tymi innymi miejscami są różnego rodzaju lokalne strony internetowe, fora, czy katalogi firm. Należy podkreślić, iż opinie w wizytówce mają bardzo duży wpływ na pozycjonowanie w Mapach Google. Im więcej pozytywnych opinii tym lepiej.

  Pozycjonowanie lokalne

  Pozycjonowanie lokalne strony WWW ma oczywiście bezpośredni wpływ na pozycjonowanie wizytówki Google. Dlatego w ramach naszej oferty zajmujemy się także pozycjonowaniem strony internetowej na lokalne frazy. Według Google zapytania lokalne stanowią dzisiaj najczęściej wyszukiwane frazy w wyszukiwarce. Wpisując choćby frazę „restauracja” w pierwszej kolejności przedstawione zostaną lokalne restauracje dopasowane do naszej geolokalizacji. Lokalne seo stanowi zatem idealne uzupełnienie całej naszej oferty. Dzięki temu nie tylko Twoja wizytówka będzie znajdowała się na czołowych miejscach w Mapach Google, ale także strona internetowa. Zwiększ prawdopodobieństwo, że potencjalny zainteresowany wybierze właśnie Twoją ofertę spośród konkurencji. Pozycjonowanie lokalne strony internetowej to nie tylko pozyskanie linków. Przede wszystkim należy skupić się na optymalizacji strony pod wyszukiwanie lokalne oraz zachęcić odbiorców do skorzystania z oferty poprzez odpowiednią treść i hasła reklamowe.

  pozycjonowanie lokalne

  200

  +
  Zrealizowanych projektów

  80

  +
  projektów w toku

  200

  +
  zadowolonych klientów

  Dlaczego my?

  Zobacz dlaczego powierzyć nam pozycjonowanie w Google Maps

  Zwiększenie dochodów

  Pozycjonowanie w Mapach Google pozwoli wizytówce wybić się na pierwsze miejsca w wyszukiwarce Google. Dzięki temu zostanie dostrzeżona przez większą ilość potencjalncyh klientów.

  Zwiększenie renomy

  Dobrze zoptymalizowana i pozycjonowana wizytówka, w której znajdują się pozytywne opinie zwiększa renomę firmy i zaufanie wśród klientów. Wpływa to bezpośrednio na zbudowanie pozytywnego wizerunku.

  Analiza konkurencji

  Analizujemy Twoją konkurencję i słowa kluczowe, na które powinna być widoczna wizytówka. Pomaga to w pozycjonowaniu wizytówki w Mapach Google i pozwala wyprzedzić konkurencję.

  Umiejętna optymalizacja

  Potrafimy umiejętnie zoptymalizować wizytówkę w Mapach Google, dzięki czemu możesz wyprzedzić swoją konkurencję.

  Prowadzenie wizytówki

  Jako jedyni na rynku w ramach pozycjonowania oferujemy również prowadzenie wizytówki i odpowiadanie na opinie.

  Brak długiej umowy

  Możesz zamówić naszą usługę na 30 dni, a następnie po miesiącu przedłużyć ją w korzystnej cenie.

  Zaufało nam już ponad 400 firm z całej Polski.

  Dołącz do nich i zwiększ liczbę swoich klientów .

  Skontaktuj się z nami

  FAQ

  Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  Jak zamówić pozycjonowanie wizytówki Google?

  Pozycjonowanie wizytówki Google można zamówić poprzez wybranie odpowiedniego pakietu i klikając w przycisk "kup teraz", a następnie opłacając zamówienie.

  Tak, wystawiamy Faktury bez VAT ze względu na podmiotowe zwolnienie.

  Nie stosujemy długoterminowych umów. U nas można przedłużyć pozycjonowanie i prowadzenie wizytówki Google co miesiąc.

  Jak długo trwa pozycjonowanie wizytówki Google?

  Zazwyczaj już po 3 miesiącach naszych działań widać znaczny wzrost widoczności wizytówki Google. Jednakże czas zależny jest od konkurencji występującej w danej branży i mieście.

  Tak, abyśmy mogli poprawnie skonfigurować, zoptymalizować i pozycjonować wizytówkę musimy posiadać do niej dostęp. Wystarczy, iż dodasz podany przez nas adres e-mail w koncie Google Moja Firma.

  Dostępni jesteśmy poprzez formularz kontaktowy lub pod numerem telefonu: 725-24-12-89. Możliwe jest również spotkanie osobiście, u nas w biurze.

  Kontakt

  Napisz do nas lub zadzwoń na podany numer telefonu

  GoogleOpinie.pl

  ul. Święty Marcin 29/8

  61-806 Poznań

   725-24-12-89

   bok@googleopinie.pl